Współpraca i kontakt

Z chęcią podzielę się swoim unikalnym doświadczeniem, szeroką wiedzą i umiejętnościami. Jestem osobą kreatywną, elastyczną jak również zaangażowaną we współpracę. Do każdego projektu podchodzę z indywidualnym podejściem.

Jestem otwarta na współpracę pasującą do moich zainteresowań, pasji. Z chęcią udzielę wywiadu, zobaczę ciekawe miejsca, zatrzymam się w fajnym hotelu i skorzystam z interesujących atrakcji. Powyżej wymieniłam tylko kilka form współpracy. Docieram do swoich czytelników poprzez bloga, media społecznościowe, newsletter. Wciąż się rozwijam, ciężko pracuję, co skutkuje osiąganiem coraz szerszych zasięgów.

Prowadzę również konsultacje psychologiczno – pedagogiczne. Wszystkie te spotkania odbywają się formie online, w wygodny i komfortowy sposób. Oczywiście oferuję pełna dyskrecję. Więcej informacji w zakładce Gabinet Online.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, to zapraszam do kontaktu. Obiecuję rozważyć każdą ciekawą propozycję. Wspólnie wybierzemy formę współpracy, która będzie korzystna dla Ciebie, jak i dla mnie.

Polecam również zapoznać się z zakładką - O mnie. Tam umieściłam dużo informacji, o tym jaką jestem osobą.

Pola wymagane

Nie chcesz przegapić żadnej nowości?

 

Zapraszam do mojego Newslettera. Będę przesyłać Tobie informacje o nowych wpisach na blogu. Dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Na dobry początek chciałam Tobie ofiarować 15% zniżki na pierwszą konsultację indywidualną w Gabinecie Online. Rabat otrzymasz e-mailem po potwierdzeniu subskrypcji.