Gabinet Online

Dr Karolina Ordak

Doktor nauk społecznych, pedagog, psycholog

„Nawet najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku"
Gautama Budda

Karolina Ordak - psycholog

Stworzyłam to miejsce z myślą o Tobie - skorzystaj
z wizyty online u specjalisty

Gabinet Online to miejsce gdzie otrzymasz pomoc i wsparcie w różnych momentach życia. Jako doświadczony pedagog i psycholog kieruję swoją pomoc przede wszystkim do osób, które doświadczają kryzysu rozwojowego czy też wszelkiego rodzaju życiowych trudności. Oferuję również konsultacje rodzicielskie i wychowawcze m.in. dla rodziców/opiekunów dzieci z niepełnosprawnością. Pomoc odbywa się przez Internet, e-mail lub telefonicznie, zarówno w ramach spotkań pojedynczych jak i cyklicznych. Jeżeli potrzebujesz fachowej porady specjalisty - zapraszam do zapoznania się z ofertą. W Zakładce Specjalista można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące mojego wykształcenia oraz zakresu pomocy, którą oferuję. W zakładce - Umów Wizytę wyjaśniam w jaki sposób mogą się Państwo ze mną skontaktować.

Dlaczego pomoc online?

  • oszczędność czasu na dojazdy do gabinetu
  • elastyczność podczas wyboru specjalisty, która nie jest ograniczona miejscem zamieszkania
  • anonimowość
  • możliwość wyboru dogodnego terminu
  • poczucie bezpieczeństwa i komfortu
  • korzyść dla osób, które mieszkają w innym mieście, kraju
  • dla osób, które obawiają się przenoszenia różnych infekcji
  • alternatywa dla osób niepełnosprawnych lub z chorobami utrudniającymi poruszanie się

Uważam, że moje interdyscyplinarne wykształcenie, jak również szerokie doświadczenie zawodowe dają gwarancję osiągnięcia pożądanego efektu oraz trwałą poprawę samopoczucia.

Zapraszam do kontaktu Uśmiech

Nie chcesz przegapić żadnej nowości?

 

Zapraszam do mojego Newslettera. Będę przesyłać Tobie informacje o nowych wpisach na blogu. Dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Na dobry początek chciałam Tobie ofiarować 15% zniżki na pierwszą konsultację indywidualną w Gabinecie Online. Rabat otrzymasz e-mailem po potwierdzeniu subskrypcji.